19131. 438. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Erdősi Károly: Szocziális vezérkönyv. Katholikus legény-, ifjusági- és munkásegyesületek alakítására és vezetésére. Bp., 1904, Stephaneum, 371 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Photo of the item taken by : hsz