19087. 438. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Farkas Antal: Bujdosó Péter nótás könyve. 1920-1922. A szerző által ALÁÍRT példány! Wien, 1922., Szerzői,(Kassay Arnold-ny.), 103+1 p. Kopott egészvászon-kötésben, javított kötéssel.
Photo of the item taken by : hsz