2 400 HUF
Fekete István: Kele; Vuk; Bogáncs. Bp., 1964-1975., Móra-Magvető. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói foltos egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban