1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Gál György Sándor: Házam, hazám, te mindenem. Erkel Ferenc életregénye. A szerző, Gál György Sándor (1907-1980) író, zenetörténész által DEDIKÁLT példány. (Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja hagyatékából.) Bp., 1965., Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kopott papír védőborítóban.