4 000 HUF
13
Hegedüs Lajos Kandid: Árnyak. Nevezetes bünesetek gyűjteménye. 1-2. köt. Pest, 1859., Heckenast, (Landerer és Heckenast-ny.). III-VIII + 199; 4+251 p. Korabeli félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült gerinccel, az 1. kötetben hiányzó címlappal, foltos lapokkal.