3 000 HUF
Jókai Mór: Az arany ember. I-III. köt. Bp., 1880, Pfeifer Ferdinánd (Hornyánszky-ny.), 323+(1) p., 275+(1) p., 212+(1) p. Harmadik kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítókon némi kopással, néhány kissé sérült lappal.