18948. 438. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
0 HUF
Jókai Mór: Mór Újabb Regényei 9 kötet. Bp.,1893, Révai, Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon díszkötésben, Aufrecht és Goldschmied, Gottermayer N. könyvkötő Budapesten, kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras