16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Jósika Miklós: Zrinyi, a költő. I-IV. rész. [Teljes!] Regényes krónika a tizenhetedik századból. Pest, 1859-63., Heckenast Gusztáv, XVI+208; 223 p, 266p., 255p. Korabeli kissé sérült félbőr kötésben, festett lapélekkel