2 400 HUF
Juhász Ferenc: Harc a fehér báránnyal. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.