19037. 438. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Kisfaludy Sándor: A kesergő szerelem; A boldog szerelem. Himfy szerelmei I-II. [Egy kötetben]. Bp., 1895, Franklin-Társulat, 176+168 p. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel
Photo of the item taken by : pk