3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Kolligátum 3 műbÅ‘l: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az Ãró és az ember. Bp., 1935, szerzÅ‘i kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerzÅ‘ által aláÃrt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 206+(2) p. Egybekötve, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.