3 000 HUF
Kudrun. Hősköltemény. Középfelnémetből fordította: Kőrös Endre. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1910., Franklin, 268 p. Első magyar kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal. Ritka!