5 000 HUF
Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. Szegő István fordítását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla rézkarcaival. Bp., 1962, Európa, 129+(3) p. + 10 t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban, a belső kötéstábla kissé sérült, egy képtábla kijár. Megjelent 5000 példányban.