1 200 HUF
Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.