6 000 HUF
May Károly: A Balkánon. Uti kalandok. Átdolgozta Dr. Szabó Károly. Bp.,[1906.], Eisler G.,(Révai és Salamon-ny.), 217+2 p. + 4 t. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, két lap kijár.