8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Reid, Mayne: A skalp-vadászok. Regényes történet a serdültebb ifjuság számára. Írta - - kapitány. Átdolgozta Kürthy Emil. Bp., én., Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel, a borító és a gerinc kis kopásnyomaitól eltekintve alapvetően jó állapotban.