19222. 438. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Székely Mózes: Zátony. Bp., [1942], MEFHOSZ, 416 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a papírborítón ázásnyomokkal.
Photo of the item taken by : tg