1 000 HUF
Tali Ferenc Lajos: A világ 1200 legjobb anekdotája. Sajtó alá rendezte: - - . Bp., [1931], Centrum Kiadóvállalat Rt., 1 t. + 320 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, sérült borítóval, szétváló fűzéssel, több lap kijár.