3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Tóth Kálmán összegyűjtött költeményei. Első teljes kiadás. Budapest, 1878, Ráth Mór. 1t (a költő fényképe) + 479p. Kiadói, sérült vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel