4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Vitéz György: Az ájtatos manó imája. Összegyűjtött versek. A szerző, Vitéz György (1933-2009) Kassák Lajos-díjas avantgárd költő, író által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. A Nyugati Magyar Irodalom Gyöngyszemei I. Bp., 1991, Életünk Könyvek. Ifj. Feszt László rézkarcával illusztrált: Ifj. Feszt László (1957- ): Illusztráció, rézkarc (250/26.), papír, jelzett, 15x9,5 cm. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, 3 lap laza.