Number of items: 331

Kárpáti Kamil: Lépcsők a csendbe. Antológia. Szerk. és az utószót írta: - -. A szerkesztő, Kárpáti Kamil által DEDIKÁLT példány. Bp., 1996., Stádium. Kiadói papírkötés.
19015.

1 200 HUF
3,11
3,43

Harmadik évezred: Veszélyek és esélyek. DEDIKÁLT! Bp., 1998., Új Paradigma. Kiadói papírkötés, tollas bejelölésekkel és bejegyzésekkel, két laza és két kijáró lappal
19016.

1 600 HUF
4,15
4,57

Mikes Lilla: Kámán György visszatér. (Egy életmű antológiája.) A szerző, Mikes Lilla (1924-2004) Jászai Mari-díjas színésznő, előadóművésznő, érdemes művész által Dr. Lamperth Mónika (1957-) jogász, politikus, miniszter részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2002., Budavár Rt. Kiadói papírkötés.
19017.

2 000 HUF
5,18
5,71

Holbay László: Margaréta. Benedek Virág rajzaival. DEDIKÁLT! Bp., 1999., Accordia. Kiadói papírkötés.
19018.

2 000 HUF
5,18
5,71

1899 Paedagogiai zsebnaptár az 1899/1900-dik tanévre. Szerk.: Orbók Mór. Tizennegyedik évi folyam. Bp., 1899., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, egy kijáró lappal, az elülső tábla belsején a papíron szakadással, az utolsó lap sarkán hiánnyal, bejegyzésekkel, melléklet nélkül, megviselt állapotban.
19019.

1 200 HUF
3,11
3,43

Györgyey Klára: Arrongás alázattal. DEDIKÁLT! New York, 1987., Püski. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
19020.

1 200 HUF
3,11
3,43

Snée Péter: Rendhagyó életút. Luka Lászlóval beszélget. Luka László által DEDIKÁLT példány! Basel - Bp.,2005,Európai Protestáns Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
19021.

1 600 HUF
4,15
4,57

Soós Zoltán: Napébresztő. Kettős DEDIKÁCIÓVAL! Bp., 1963., Magvető. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19022.

1 600 HUF
4,15
4,57

Martine Drai. Il suffit de peu. DEDIKÁLT! Solignac, 1996., Les Bruit des Autres. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
19023.

3 000 HUF
7,77
8,57

Döbrentei Kornél: Dévaj balladék. Bp., 1993. Zrínyi. DEDIKÁLT: Kiadói papírkötésben
19024.

1 400 HUF
3,63
4,00

Erőss Attila: Elsodort fellegek. Marosvásárhely, 1994, Impress. Kiadói papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT.
19025.

1 200 HUF
3,11
3,43

Shakespeare, William: VI. Henrik király. Ford.: Lőrinczi (Lehr) Zsigmond. Első rész. (Shakespeare Színművei 18.) H.n., é.n. (cca 1870-1890), k.n., (3) p. + 144-253 p. Papírkötésben, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.
19026.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF