Books: Other rarities Number of items: 331
2857647
19039
438
Other collectibles
Prohászka Ottokár: Az igazság napszámában. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái XXI. köt. Bp., 1929, Szent István-Társulat. 292 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A címoldalon tulajdonosi aláírással.
1 800 HUF
2857743
19040
438
Other collectibles
Csáth Géza: Elfeledett álom. Csáth Géza válogatott művei. Vál. és szerk., az utószót írta: Vargha Kálmán. Bp., 1987, Kozmosz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2857940
19041
438
Other collectibles
Ifj. Zulawski Andor: Írás Adyról. Bp., é.n., Renaissance-kiadás, 160p. Kiadói félvászon-kötésben. Tulajdonosi aláírással.
1 600 HUF
2857135
19042
438
Other collectibles
1900 A hazaszeretet könyve. (A ,,Lányok Lapja" és a ,,Hasznos Mulattató" rendes melléklete). 10-24. füzetek. Bp., Werbőczy Könyvnyomda Rt. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.
1 400 HUF
2858262
19043
438
Other collectibles
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. Debrecen, 1939, Exodus, 32 p. + 10 t. (fametszetek). A címlap és a fametszetek Szoboszlai Mata János munkái. Kiadói papírkötés, kissé foltos, koszos borítóval.
2 000 HUF
2865451
19044
438
Other collectibles
Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A Táltos kiadása, 32 p. Kiadói papírkötés, Karton borítással
1 200 HUF
2867061
19045
438
Other collectibles
Pásztor-Szomaházy-Tábori: Pesti Krónika. Vidám Könyvtár 5. szám. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1 400 HUF
2865567
19046
438
Other collectibles
Simon Antal: Igaz mester, a' ki tanítván'ait igen rövid idő alatt mindén unalom nélkűl eg's'erre irni is, olvasni is megtanítja. Írta a ma'g'arok' has'nára - - G'őri Meg'ebéli Világi Pap és a ' M.K. Siket-Néma Intézetnek Igazgatója, Váts'on, 1808 REPRINT KIADÁS 1971.
1 000 HUF
2835743
19047
438
Other collectibles
Edwin Demel: A Fekete Paradicsom. Bp., 1935, Légrády Testvérek. Kiadói illusztrált papírkötésben, borítóján számozással és folttal, sérült gerinccel, modern professzionális műanyag védőfóliában.
1 200 HUF
2835741
19048
438
Other collectibles
G. Dilnot: Az ezredik eset I-II. Bp., 1934, Légrády Testvérek. Kiadói illusztrált papírkötésben, mindkét kötet borítóján számozással és hátuloldalán kissé sérült, modern professzionális műanyag védőfóliában.
1 200 HUF
2836807
19049
438
Other collectibles
Gaskell, Elisabeth: Phillis unokahúgom. Pest, 1867, Kisfaludy-Társaság.
1 000 HUF
2812570
19050
438
Other collectibles
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035