Number of items: 331

Prohászka Ottokár: Az igazság napszámában. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái XXI. köt. Bp., 1929, Szent István-Társulat. 292 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A címoldalon tulajdonosi aláírással.
19039.

1 800 HUF
4,66
5,14

Csáth Géza: Elfeledett álom. Csáth Géza válogatott művei. Vál. és szerk., az utószót írta: Vargha Kálmán. Bp., 1987, Kozmosz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19040.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ifj. Zulawski Andor: Írás Adyról. Bp., é.n., Renaissance-kiadás, 160p. Kiadói félvászon-kötésben. Tulajdonosi aláírással.
19041.

1 600 HUF
4,15
4,57

1900 A hazaszeretet könyve. (A ,,Lányok Lapja" és a ,,Hasznos Mulattató" rendes melléklete). 10-24. füzetek. Bp., Werbőczy Könyvnyomda Rt. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, sérült, rossz állapotban.
19042.

1 400 HUF
3,63
4,00

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. Debrecen, 1939, Exodus, 32 p. + 10 t. (fametszetek). A címlap és a fametszetek Szoboszlai Mata János munkái. Kiadói papírkötés, kissé foltos, koszos borítóval.
19043.

2 000 HUF
5,18
5,71

Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A Táltos kiadása, 32 p. Kiadói papírkötés, Karton borítással
19044.

1 200 HUF
3,11
3,43

Pásztor-Szomaházy-Tábori: Pesti Krónika. Vidám Könyvtár 5. szám. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19045.

1 400 HUF
3,63
4,00

Simon Antal: Igaz mester, a' ki tanítván'ait igen rövid idő alatt mindén unalom nélkűl eg's'erre irni is, olvasni is megtanítja. Írta a ma'g'arok' has'nára - - G'őri Meg'ebéli Világi Pap és a ' M.K. Siket-Néma Intézetnek Igazgatója, Váts'on, 1808 REPRINT KIADÁS 1971.
19046.

1 000 HUF
2,59
2,86

Edwin Demel: A Fekete Paradicsom. Bp., 1935, Légrády Testvérek. Kiadói illusztrált papírkötésben, borítóján számozással és folttal, sérült gerinccel, modern professzionális műanyag védőfóliában.
19047.

1 200 HUF
3,11
3,43

G. Dilnot: Az ezredik eset I-II. Bp., 1934, Légrády Testvérek. Kiadói illusztrált papírkötésben, mindkét kötet borítóján számozással és hátuloldalán kissé sérült, modern professzionális műanyag védőfóliában.
19048.

1 200 HUF
3,11
3,43

Gaskell, Elisabeth: Phillis unokahúgom. Pest, 1867, Kisfaludy-Társaság.
19049.

1 000 HUF
2,59
2,86

19050.

5 000 HUF
12,95
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF