A szarvassá változott fiú. Magyar költők versei Bartók Béláról. Vál. és szerk. Szakolczay Lajos. A szerkesztő, Szakolczay Lajos (1941-) Széchenyi-díjas irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1981., Kozmosz. A védőborító és a fedélrajz Kass János munkája....
Anatole Franc: Nyársforgató Jakab meséi. Békéscsaba, 1918, Tevan. A borító Gara Arnold munkája, színes litográfia. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz, széteső állapotban.
Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
Balázsovics Mihály: Szélirányban. Bp., 1982., Magvető. Kiadói papírkötés. A szerző, Balázsovics Mihály (1943-1994) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Szkárosi Endre: Mi az, hogy avantgárd. Írások az avantgárd hagyománytörténetéből. A szerző, Szkárosi Endre (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Underground expanzió 1. Bp., 2006., Magyar Műhely. Kiadói pa...
Cselényi Béla 2 műve: Üzennek a falmikulások. Versek. 1982-1988.; Magánbélyeg. Bukarest-Bp.,1983-1990, Kriterion - Holnap. Kiadói papírkötés. Az első kötet a szerző, Cselényi Béla (1955-) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT és ALÁÍRT példány, a második kötet a szerző által ALÁÍRT példány.
Bohár András: Aktuális avantgárd: M. M. Hermeneutikai elemzések. Aktuális avantgárd 1. Bp., 2002., Ráció. Kiadói papírkötés. A szerző, Bohár András (1961-2006) képzőművész, író által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.