Kelet-kutatás. 1976/77. Tanulmányok az orientalisztika köréből. Szerk.: Kara György, és Terjék József. Bp.,1977,Kőrösi Csoma Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., 1921, Athenaeum, 327+(1) p. Első kiadás. A borító Basch Árpád munkája. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes állapotban, több lap kijár.
Tulipánkert. 48 nemzeti dal és magyar gondolat. Összegyűjtötte: Endrei Zalán. Bp., 1906, Globus Rt., 125 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel, firkákkal.
Bársony István: A szerelem könyve. Bp., 1899, Franklin-Társulat, 266 p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, helyenként kisebb foltokkal.
Karinthy Frigyes: Capillária. Gulliver hatodik útja. Helikon Kiskönyvtár. Budapest, 1964, Magyar Helikon, 226 p. Kiadói egészbőr kötés. Számozott példány.Bálint Endre illusztrációival
Hajdúböszörményi tükör. Válogatás a Hajdúböszörményi Hírlap öt évfolyamának írásaiból. 1969-1974. Vál. és szerk.: Székelyhidi Ágoston. Debrecen-Hajdúböszörmény, 1974, Hajdúböszörmény Város Tanácsa. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a könyvtesttől részben elvált borítóval. Megjelent 1500 példányban.
Soros, a gólem igaz története. Az EIR különjelentése (1997 áprilisa). Ford.: Bajnai Péter. Kapu Füzetek 1. Bp., 1997, Magyar Kapu Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1943 Forrás, irodalmi és kritikai folyóirat, I. évf. 1. sz. (induló szám), 1943. január. Kiadja a Kulturális Egyesületek Szövetsége. Bp., Forrás-ny., 128 p. Benne Kállay Miklós, Szinyei Merse Jenő, Tormay Cécile, Wass Albert és mások írásaival. Kiadói tűzött papírkötés, a borító és az első lap sérült.