Books: Other rarities Number of items: 331
2857753
19183
438
Other collectibles
Igaz Szó. Szépirodalmi Folyóirat. V. évf. 11. sz. 1957. november - Ady Endre emlékszám. Marosvásárhely, 1957, Román Népköztársaság Írószövetsége. Papírkötésben, sérült gerinccel és szakadozott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel.
2 000 HUF
2857731
19184
438
Other collectibles
Dolányi Anna: Hasznos könyv foltvarróknak. Debrecen, 1999.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
2857923
19185
438
Other collectibles
1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
2 000 HUF
2861148
19186
438
Other collectibles
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István. Rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., [1927], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 236 p.+ 5 t. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott félbőr-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címképpel, két tábla sérült és ezek közül az egyik kijár, kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
2830387
19187
438
Other collectibles
A magyar legújabb kor lexikona. Szerk.: Tátky Zoltán - Strazimir Oszkár. Bp., 1932, Magyar legújabb kor lexikona kiadása. Félbőr kötésben, kissé kopott
2 800 HUF
2813777
19188
438
Other collectibles
Szeivolt István: A dong könyv. Azaz az Ökk nemzetség gyűjteménye. [Bp., 2008.], Karizma. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
2795618
19189
438
Other collectibles
1 600 HUF
2860156
19190
438
Other collectibles
Golding kártyakönyv Bp., é.n. Golding. Kiadói kartonált papírkötésben
2 000 HUF
2869791
19191
438
Other collectibles
1898 Athenaeum VII. köt., 1898. évf. Philosophiai és államtudományi folyóirat. Szerk.: Pauer Imre. Bp., 1898., MTA, IV+616 p. Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel.
2 000 HUF
2864633
19192
438
Other collectibles
Upton Sinclair: Az elnök ügynöke I-II. köt. Az 5-ik Lanny Budd regény. Bp. - London, 1944, Nova. Kiadói félvászon-kötések, kiadói kopott, sérült védőborítóban.
2 000 HUF
2859771
19193
438
Other collectibles
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp., 1943), Athenaeum, 90 p. + 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. A szerző által aláírt, számozott (265.) példány. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, ajándékozási bejegyzéssel. + Mécs László (1895-1978) aláírt fotólapja, 14x9 cm
2 000 HUF
2696261
19194
438
Other collectibles
Déry Tibor: A befejezetlen mondat. I-III. köt. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035