Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságoskönyve. (A melki apátsági könyvtár 2484. sz. kódexének facsimile kiadása). Bp., é.n., Helikon. Kiadói bordázott gerincű, aranyozott műbőr-kötés, kísérőfüzettel, díszdobozban, jó állapotban.
1899 A Hét, politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XIX. kötet. (1899. január-június). Bp., 1899, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), (4)+432 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel, ex libris-szel.
Kolligátum 3 műből: A Révai-Franklin per. (Kézirat gyanánt). Bp., 1912, Révai (Korvin Testvérek-ny.), 234+(1) p. + Halmi Bódog: Kóbor Tamás, az író és az ember. Bp., 1935, szerzői kiadás (Neufeld Zoltán Pannonia-ny.), 127 p. Számozott (8./100), a szerző által aláírt példány. + Új Auróra irodalmi almanach az 1928. évre. VII. évf. Szerk.: Reinel János. Pozsony, Concordia - Dr. Jabloniczky és Tsai, 2...
Hardy, Thomas: Egy tiszta nő. (Tess of the d'Urbervilles). Ford.: Szabó Lőrinc. Kass János illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (935./1300) példány!
Karinthy Frigyes: Krisztus vagy Barabbás. (Háború és béke). Bp., [1918], Dick Manó (Korvin-ny.), 155+(4) p. Első kiadás. A borító illusztrációja Bíró Mihály (1886-1948) munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve.