Books: Other rarities Number of items: 331
2857542
18965
438
Other collectibles
Illyés Gyula: Oroszország. Uti jegyzetek. Bp.,[1934],Nyugat, (Hungária-ny.), 221+2 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés .
3 000 HUF
2861093
18966
438
Other collectibles
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. 1700-1720. Bp, 1897, Athenaeum, VIII+293 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült kötéssel.
3 600 HUF
2857257
18967
438
Other collectibles
Fekete István: Karácsonyi látogatók. Válogatta és szerk.: Véber Károly. Hartung Sándor rajzaival. Bp., 1989, Móra, 256 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
2740843
18968
438
Other collectibles
Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Bozóky Mária rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott
1 000 HUF
2858266
18969
438
Other collectibles
1 000 HUF
2868915
18970
438
Other collectibles
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1957, Móra. Első kiadás! Félvászon kötés, kopottas állapotban.
3 600 HUF
2857721
18971
438
Other collectibles
Fekete István: Kele; Vuk; Bogáncs. Bp., 1964-1975., Móra-Magvető. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói foltos egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban
2 400 HUF
2857711
18972
438
Other collectibles
2 400 HUF
2831440
18973
438
Other collectibles
Gottfried August Bürger: Münchhausen báró kalandjai. Gustave Doré illusztrációival. Ford.: Tordon Ákos. Kovács Ágnes utószavával. Bp.,[2006], General Press. Kiadói kartonált papírkötés.
3 000 HUF
2869841
18974
438
3800
Other collectibles
Csokonai Vitéz Mihály: Békaegérharcz Homerus Batrachomyomachiája után. Hozzákötve: A rózsabimbóhoz... Vegyes költemények. hn., én., nyn., 108; 3-134 p. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó címlapokkal.
3 800 HUF
2858954
18975
438
Other collectibles
1909-1913 Kincses Kalendárium 5 évfolyama: 1909-1910-1911-1912-1913. Korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal, közte pl.:A stockholmi Olimpiász, Udvari vadászatok Assziriában... stb. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
2763530
18977
438
Other collectibles
Kopátsy Sándor: TETT A minőség társadalma. Bp., 2022. Pallas Athéné Kiadói vászonkötésben
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035