Number of items: 331

Andrew Sarlos: Tűzijáték. Életem a befektetés. Peter C. Newman előszavával. Bp., 1994, Image Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Andrew Sarlos (1931-1997) magyar származású kanadai közgazdász, üzletember által ALÁÍRT példány!
18978.

2 400 HUF
6,22
6,86

18980.

3 000 HUF
7,77
8,57

Jókai Mór: Az arany ember. I-III. köt. Bp., 1880, Pfeifer Ferdinánd (Hornyánszky-ny.), 323+(1) p., 275+(1) p., 212+(1) p. Harmadik kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítókon némi kopással, néhány kissé sérült lappal.
18981.

3 000 HUF
7,77
8,57

Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1987, AB Független Kiadó, 544 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
18982.

1 800 HUF
4,66
5,14

Mi a magyar? Szerk.: Szekfű Gyula. A Magyar Szemle Könyvei XV. Bp., 1939, Magyar Szemle Társaság, 558+(2) p. Babits Mihály, Eckhardt Sándor, Gerevich Tibor, Koldály Zoltán, Szekfű Gyula és mások írásaival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, helyenként foltos lapokkal.
18983.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dóczi Lajos munkái VIII-IX. kötet: Schiller: Wallenstein I-II. kötet. Drámai költemény három részben. Ford.: Dóczi Lajos. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), Hornyánszky Viktor-ny. Kiadói szecessziós aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
18984.

3 800 HUF
9,84
10,86

Tompa Mihály összes költeményei 1-3. köt. Teljes kiadás. Sajtó alá rendezte: Révay József. Bp., 1855., Méhner Vilmos. Az első kötetben a költő arcképével. Korabeli kopott aranyozott gerincű egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
18985.

3 600 HUF
9,33
10,29

Beszélő összkiadás I-III. I.: 1981-1984 - II.: 1984-1987 - III.: 1987-1989. AB Beszélő kiadó, 1992. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, fóliázva, új, bontatlan állapotban
18986.

3 600 HUF
9,33
10,29
17

A Nibelung-ének és a Frithiof-monda I-II. köt. Ford.: Szász Károly, és Győry Vilmos. Remekírók Képes Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XXVII+299; 343 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18987.

3 800 HUF
9,84
10,86

19 db ókori görög és római kultúra, történelem, irodalom, szónoklat témájú könyv: Életrajzok Plutarchosból. II. füzet. Ford.: Szilasi Móricz. Bp., 1880, Franklin, 204 p. + Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. + Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből a gimnáziumok és leánygimnáziumok VI. osztálya számára. Magyarázta: Esztergomy Ferenc-Édes Jenő. Bp.,1940, Athenaeum, 126+2 p. Latin és magyar nyelveken. + Szemelvények Thukydidesből. Ford.: Szilasi Móricz. Bp., 1908., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XII+253 p.+2 (kétoldalas térképek, az egyik színes) t. stb. Klf. kötések, vegyes állapotban, részben sérült, foltos és firkált, egy töredékkel.
18988.

19 db ókori görög és római kultúra, történelem, irodalom, szónoklat témájú könyv: Életrajzok Plutarchosból. II. füzet. Ford.: Szilasi Móricz. Bp., 1880, Franklin, 204 p. + Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. + Szemelvények M. Tullius Cicero beszédeiből a gimnáziumok és leánygimnáz...

2 000 HUF
5,18
5,71

Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc. Szász Endre illusztrációval.. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18989.

2 600 HUF
6,74
7,43

Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. DEDIKÁLT! Turul Szépmíves Könyvek 6. Bp., [1939.], Turul. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzéssel.
18990.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF