18741.
438. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
2 800 HUF
Nagyvasúti vontatójárművek Magyarországon. Közlekedési Múzeum. Szerk.: Czére Béla, Vaszkó Ákos. Bp. 1984, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 359+(1) p. Első kiadás. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.