1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1887 Kalauz a népiskolai nevelő-oktatás terén. Katholikus paedagogiai folyóirat. I. évfolyam. Szerk.: Regéczy József. Nagyszombat, 1887., Horovitz Adolf, 4+288 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, jegyzetekkel, intézményi bélyegzésekkel és névbélyegzéssel.