5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1896-1899-1901 Protestáns Szemle 3 évfolyama: 1896 VIII. évf., 1899. XI. évf. füzet, benne: Emlékkönyv a Magyar Protestáns Irodalmi Társaság 1899. szeptember 20-én Debreczenben tartott harmadik nagygyűlésről, 1901 XIII. évf., benne: Emlékkönyv a Magyar Protestáns Irodalmi Társaság ötödik vándorgyűléséről. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapélekkel, néhány ceruzás aláhúzással.