1 600 HUF
Draskóczy István: A nagy református dogmák ethikai jelentősége és gyakorlati alkalmazása az emberi életben. Bp., 1930, 69 p. Gépelt kézirat, 3 oldalon autográf bejegyzésekkel, valamint a szövegben javításokkal. Sérült gerincű, kopott egészvászon-kötés. Benne egy kézzel írt lelkészi vizsgára készült dolgozottal.