4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Kálvin és a kálvinizmus. Tanulmányok. Írták a Debreceni M. Kir. Tisza István-Tudományegyetem református hittudományi karának tanárai és doctorai. Debrecen, 1936, Debrecen sz. kir. város - Tiszántúli református egyházkerület könyvnyomda-vállalata. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.