2 000 HUF
Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. I. rész: Ó-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1887, Malatin Antal, XIV+2+407+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé sérült gerinccel, foltos, kopott borítóval, két kijáró lappal.