2 000 HUF
Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. II. rész: Új-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1888, Malatin Antal, VIII+496 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.