Books: Religion

Number of items: 50

A keresztény katholika anyaszentegyház szertartásai és szokásai röviden megmagyarázva. A Veszprém-egyházmegyebeli népiskolák számára. Bp., 1878, Szent István-Társulat (Athenaeum-ny.), 95 p. Korabeli félvászon-kötésben, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
18787.

3 000 HUF
7,77
8,57

Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1937, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, lapszéli szakadásokkal, kissé megviselt állapotban.
18788.

2 800 HUF
7,25
8,00

Barlay Ö. Szabolcs (szerk.): Prohászka interjú 3. A szerző, Barlay Ödön Szabolcs (1919-2018) ciszterci szerzetes, irodalom- és egyháztörténész által dedikált! Székesfehérvár, 2002, Prohászka. 2, kiadás. Kiadói papírkötés. + 2 db Prohászka Ottokár nyomtatvány az 1920-as évekből
18789.

2 400 HUF
6,22
6,86

Joseph Ratzinger: Beszélgetés a hitről Vittorio Messorival. Ford.: Lénárd Ödön. Bp., 1990, Vigilia. Kiadói papírkötés.
18790.

2 000 HUF
5,18
5,71

Egyházi beszéd mellyet Calasanctius Szent Jósef tiszteletére Kis Asszony hava 29-dikén 1819-dik esztendőben ... Pesten a' Kegyes Oskolák Templomában mondott Nagy-Ernyei Szabó Elek ...: Pest 1819 Trattner János Tamás' betűivel, 22 p. Papírgerinccel
18791.

2 000 HUF
5,18
5,71

Prédikátzió , mellyet Somogy Vármegyében , Fonó nevezetü Helységben , mondott az ottan ... Tisztelendő Parragh László Göllei Plébános Úr . 1815 - dik Esztendőben Pest, 1816. Trattner. 32p. Papírgerinccel .
18792.

2 000 HUF
5,18
5,71

Sancta Missa: A hagyományos római mise. (Missa Tridentina) rendje. Vaszar, 2012. Mezei Zsolt. Kiadói papírkötésben
18793.

2 000 HUF
5,18
5,71

Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. I. rész: Ó-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1887, Malatin Antal, XIV+2+407+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé sérült gerinccel, foltos, kopott borítóval, két kijáró lappal.
18794.

2 000 HUF
5,18
5,71

Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. II. rész: Új-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1888, Malatin Antal, VIII+496 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
18795.

2 000 HUF
5,18
5,71

Franz Luprecht von Fahnenthal: Predig am Feste der heiligen Elisabeth gehalten in der Kirche der W. W. L. L. Klosterfruen in der Wasserstadt in Ofen. ... in dem Jahre 1796. Katherina Landerer Witwe. 36p. Ragasztott papírgerinccel
18796.

2 000 HUF
5,18
5,71

Jung L.: Gottlieb és Vilmos, vagy: Luther követő két férfiunak türelmes beszélgetései a' katholika vallás felől. - - ujabb átdolgozása után magyarosítva és jegyzetekkel kísérve. (Adatul korunk fölvilágosításához.) Pest, 1844., Emich Gusztáv, VI+145 p. Kiadói papírkötés, borító nélküli példány.
18797.

2 000 HUF
5,18
5,71

Knauz Nándor: Az esztergomi főegyháznak okmánytára. I. füzet: Az esztergomi érsekségnek Árpádkori okmányai. Codex Diplomaticus. Primatialis Ecclesiae Strigoniensis. Fasciculus I. Esztergom, 1863., Horák Egyed, 2+111+1 p. Kiadói papírkötésben, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkével, felvágatlan lapokkal, kissé foltos lapokkal, kis lapszéli szakadásokkal.
18798.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF