18715. 438. Closed Online auction Books: Social sciences
100 HUF
0 HUF
Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Photo of the item taken by : tg