Books: Social sciences Number of items: 13
2864782
18705
438
Books: Social sciences
Other collectibles
Karl Marx: A tőke. I-II. köt. Bp., 1967-1968, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott példányok (1041./2200; 46./650).
12 000 HUF
2827518
18706
438
Books: Social sciences
Other collectibles
egouvé, Ernest Atya és fiú a tizenkilencedik században I-II ( fordította Teleki József) Bp., 1878 Franklin 278+283 oldal. Kiadói, kissé sérült egészvászon kötésben. Korai szociálpszichológiai munka.
5 000 HUF
2861317
18707
438
Books: Social sciences
Other collectibles
Szilasy János: A nevelés' tudománya I. köt. Buda, 1827, A' Királyi Magyar Fő Oskolák betűjivel, XXVI+366 p. Első kiadás. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, néhány foltos lappal, hiányzó hátsó szennylappal.
6 000 HUF
2828267
18708
438
2200
Books: Social sciences
Other collectibles
Lukács, László: Objekte, Lebensformen, Volksbräuche: thematische volkskundliche Abhandlungen. (Tárgyak, életformák, népszokások. Tematikus néprajzi tanulmányok.) Székesfehérvár, 2016., Szent István Király Múzeum. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2 200 HUF
2856255
18709
438
Books: Social sciences
Other collectibles
Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1980. Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
2 000 HUF
2858337
18710
438
Books: Social sciences
Other collectibles
Bognár Cecil: Pszichológia. Bp.,1946,Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadozott borítóval, a gerincen sérüléssel, intézményi bélyegzővel.
1 800 HUF
2869906
18711
438
Books: Social sciences
Other collectibles
Schopenhauer,[Arthur]: A szerelem metafizikája. Ford.: Mikes Lajos. Genius Könyvtár 25. sz. Bp.,[1923],Genius, 71+1 p. Kartonált papíkrötésben.
1 200 HUF
2803887
18712
438
Books: Social sciences
Other collectibles
Hermann Imre: A pszichoanalízis, mint módszer. Bp., 1995., Gondolat. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2656255
18713
438
Books: Social sciences
Other collectibles
5 000 HUF
2654660
18714
438
Books: Social sciences
Other collectibles
1 600 HUF
2642323
18715
438
100
Books: Social sciences
Other collectibles
Vandervelde Emil: A kollektivizmus és az ipar evoluciója. Fordították: Dr. Wildner Ödön és Zalai Béla. Bp., 1908, Grill. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. 2744467
18716
438
Books: Social sciences
Other collectibles
Abraham, Rudolf: A modern szocializmus elmélete. Bp., 1934, Népszava. Kiadói félvászon- kötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035