18164.
438. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Kelemen Kornél előszavával. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzésekkel.