4 000 HUF
1895 Az én újságom. Képes gyermeklap. Szerk.: Pósa Lajos. 1895. (VI. évf.) második félév. Bp., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 1 t. + (4)+428 p. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, sérülésekkel.