1 800 HUF
Effel, Jean: A kis angyal. Ford. és szerk.: Bíró Lívia. Bp., 1957, Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat (Kossuth-ny.). Jean Effel (1908-1982) francia grafikus rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Volt könyvtári példány