18874. 438. Closed Online auction Books: Tales
1 600 HUF
0 HUF
Petőfi Sándor: János vitéz. Róna Emy rajzaival. Bp., 1989, Móra. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : karap_norbert