10 000 HUF
Russische Märchen. [Orosz tündérmesék.] Nach den Einzelausgaben der Kaiserlichen Druckerei in St. Petersburg aus den Jahren 1901-1903. Herausgegeben von Dr. Martin Löpelmann. Mit farbigen Zeichnungen von Iwan J. Bilibin. Berlin, (1937), Deutsche Buch-Gemeinschaft. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval és gerinccel, ajándékozási sorokkal.