Russische Märchen. [Orosz tündérmesék.] Nach den Einzelausgaben der Kaiserlichen Druckerei in St. Petersburg aus den Jahren 1901-1903. Herausgegeben von Dr. Martin Löpelmann. Mit farbigen Zeichnungen von Iwan J. Bilibin. Berlin, (1937), Deutsche Buch-Gemeinschaft. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos ...
Niamessyné Manaszy Margit: Három gyerek meg egy csacsi. [H. é.n.] Singer és Wolfner. 88 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Csernovics Erzsébet készített. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben. Laza kötés
Tamás István: Háry János ujabb kalandjai. Rajzolta: Enyvári Herbert. Bp., 1935, Cserépfalvi,(Egyesült Nyomda Rt-ny.), 29+2+30-56+1 p. + 11 (színes képtáblák) t. Első kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, a lapéleken folttal, jó állapotban.
4 db Walt Disney mesekönyv: A Szépség és a Szörnyeteg - Varázslatos karácsony; Pinokkió; Aranyhaj és a nagy gubanc; A kis hableány. Kiadói kartonált papírkötés, két kötet kisebb sérülésekkel.
1895 Az én újságom. Képes gyermeklap. Szerk.: Pósa Lajos. 1895. (VI. évf.) második félév. Bp., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), 1 t. + (4)+428 p. Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötésben, viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, sérülésekkel.
Walt Disney: Robin Hood - Csipkerózsika - 101 kiskutya. Ford.: R. Keresztény Györgyi. Bp., [1986], Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.