5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Dr. Áfra Nagy János: A magyar iparostanoncoktatás története. A szerző, Áfra Nagy János (1901-1984) által Imre Sándor (1877-1945) pedagógus, egyetemi tanár, művelődéspolitikus részére DEDIKÁLT példány. Ipari Szakkönyvtár 33-35. Bp.,[1939.],Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 254 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, az elülső táblán ütődésnyomokkal.