2 000 HUF
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. Bp., 1903., Műszaki Irodalmi és Nyomdai Rt., 8+322+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, bejelölésekkel, a címlapon névbélyegzésekkel.