18010.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben IV. kötet: Felső-Ausztria és Salzburg. Bp., 1889., M. Kir. Államnyomda, XIV p.+8 sztl. lev.+1 t. +604 p.+2 t. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos, néhol firkált lapokkal, a hátsó szennylap sérült.