18015.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XII. kötet: Csehország (II. rész.) Bp., 1896, M. Kir. Államnyomda, XII+680 p.+1 t. Gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a könyv kötése laza, sérült, kissé foltos lapokkal.