18000.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
16 000 HUF
13
Hont vármegye és Selmeczbánya sz. kir. város. Magyarország vármegyéi és városai - Magyarország monográfiája. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Bp., [1906], Országos Monográfia Társaság (Wodianer F. és Fiai-ny.). Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel. A gerincen apró sérülésekkel, a hátsó borítón kisebb folttal, egyébként jó állapotban.