18020.
438. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
15
[Howard Carter (1874-1939) - Arthur Cruttenden Mace (1874-1928)] Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Fordította: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. Bp.,[1929], Franklin, 1 t. +169+1 p.+62 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, két tábla kötését (64-65 oldal között) javították és az egyik kijár, de ezt leszámítva jó állapotban.